dyspensery

DWR to przemysłowe urządzenie do półautomatycznego naklejania etykiet. Zbudowane ze stali, łatwe w obsłudze i przystosowane do dwóch szerokości etykiet: do 100 mm i do 200 mm. Regulowane zaciski pozwalają nakładać etykiety na rolce o różnych szerokościach od 40 mm do 110 mm i średnicy do 300 mm.

Konsultanci naszej firmy doradzą Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Zapewnimy naszym Klientom instalację, szkolenie oraz pełne wsparcie techniczne oraz serwisowe.

PARAMETRY DWR 100 DWR 200
Maksymalna szerokość etykiety 100 mm 200 mm
Maksymalna długość etykiety 600 mm 600 mm
Maksymalna prędkość do 15 metrów na minutę do 15 metrów na minutę
Średnica wewnętrzna rolki           z etykietami od 40 do 110 mm od 40 do 110 mm
Maksymalna średnica zewnętrzna roli z etykietami 300 mm 300 mm
Waga 9,7 kg 11 kg
Wymiary 330 x 410 x 370 mm 430 x  410 x  370 mm

Dyspensery a efektywność naklejania etykiet

Naklejanie etykiet z wykorzystaniem specjalnych dyspenserów pozwala na znaczne przyspieszenie prowadzonych prac. Takie akcesoria cieszą się popularnością przede wszystkim w większych zakładach przemysłowych, gdzie każdego dnia produkuje się tysiące wyrobów wymagających odpowiedniego oznaczenia. Dyspensery znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza w miejscach, w których aplikuje się dokładnie takie same naklejki w dużych ilościach. Mowa tu m.in. o oznaczeniach informujących o szczególnej delikatności produktu lub jego pochodzeniu czy sposobie przechowywania. Zastosowanie dyspenserów znacznie przyspiesza pracę, co przekłada się na wydajność całej produkcji.

Oferujemy nasze dyspensery w zestawie z etykietami. To urządzenia wielokrotnego użytku, które z powodzeniem spiszą się także w dużych zakładach przemysłowych, centrach logistycznych czy magazynach. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiedni wariant takiego akcesorium do wielkości roli, z jakiej korzystają, a także indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z naszym asortymentem.