napoje

Etykiety na butelki dostępne w Warszawie

Naklejki na butelki przeważnie są bardzo kolorowe. Jednocześnie powinny zachowywać możliwie jak największą przejrzystość i – w sposób czytelny – przedstawiać niezbędne informacje (znajduje się na nich drobny teksty informacyjny dotyczący składu, zawartości, wykorzystanych substratów, jak również tabela kaloryczna).

Oferujemy etykiety na butelki przede wszystkim klientom z branży gastronomicznej i kosmetycznej. Przygotowujemy je w różnych rozmiarach i kolorach, zgodnie z projektem przedstawionym nam przez przedsiębiorcę. Możemy wykonać etykiety produktowe, na których mieści się długa treść. Dbamy o to, by pozostała ona czytelna.

W zależności od rodzaju butelki czy puszki dobierzemy dla Państwa najpraktyczniejszy rodzaj surowca oraz zadbamy, aby produkt na półce sklepowej przyciągał wzrok potencjalnego konsumenta.

Najczęściej zamawianymi etykietami są:

  • Naklejki cyfrowe na butelki z napojami. Wiele wzorów, nakłady mieszane.
  • Niskonakładowe etykiety dla manufaktur produkujących soki, piwa etc.
  • Etykiety flexo dla zamówień przemysłowych.
  • Naklejki na piwa rzemieślnicze.
  • Etykiety na napoje energetyzujące.
  • Owijki oraz etykiety na wody mineralne.
  • Naklejki na soki i napoje.

Techniki druku

Dzięki zastosowaniu fleksograficznej lub cyfrowej techniki nadruku mamy możliwość uzyskania imponującej kolorystyki, ostrości oraz czytelności – nawet bardzo drobnych elementów tekstu lub grafiki. W ten sposób jesteśmy w stanie połączyć czytelność z atrakcyjnością wizualną, nie rezygnując jednocześnie ani z jednego, ani z drugiego.

Wybieramy odpowiednią technikę druku etykiet na butelki w zależności od wielkości zamówienia. Przy mniejszych nakładach najczęściej korzystamy z metody cyfrowej. Większe zamówienia realizujemy z wykorzystaniem drukarek fleksograficznych. Pozwala to na sprawne realizowanie zleceń, a także uzyskanie jak najniższej ceny jednostkowej.

Surowce do produkcji etykiet

Najczęściej stosowanym surowcem do produkcji etykiet na butelki szklane jest papier półbłyszczący, uszlachetniony lakierem błyszczącym lub matowym. Natomiast w przypadku butelek z tworzywa stosujemy folie białe lub transparentne. Istnieje również możliwość zadruku dodatkowych informacji od strony kleju – jak pokazuje praktyka, producenci napojów coraz częściej wykorzystują również i tę powierzchnię.

Dokładny wygląd etykiet na butelki zależy od projektu przedstawionego nam przez klienta. W razie potrzeby możemy umieścić na nich dodatkowe zdobienia. Takie elementy pozwalają na przyciągnięcie uwagi do danego produktu, zwłaszcza gdy konkurencja na rynku w danej branży jest ogromna.