etykiety bez nadruku

Etykiety samoprzylepne stanowią jeden z najczęściej stosowanych materiałów, służących do identyfikacji produktów i są wykorzystywane w praktycznie każdej branży. Mogą mieć formę zarówno charakteryzujących się prostotą, naklejek logistycznych, jak i skomplikowanych, wyróżniających się estetyką, naklejek pełniących również funkcję reklamową. Jesteśmy producentem etykiet samoprzylepnych, z którego oferty korzystają m.in. klienci z Warszawy i Grodziska Mazowieckiego.

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest druk etykiet samoprzylepnych. Swoim klientom gwarantujemy również fachowe porady, przydatne podczas wdrażania nowych produktów. Korzystając z naszej pomocy, można z łatwością wybrać odpowiedni projekt oraz materiał, który będzie w stanie sprostać Państwa indywidualnym wymaganiom.

W pracy wykorzystujemy nowoczesną technikę. Dysponujemy zaawansowaną linią produkcyjną, dzięki której jesteśmy w stanie wyprodukować najwyższej klasy samoprzylepne etykiety na roli, mające dowolną kolorystykę oraz kształt.

Etykiety foliowe w wielu odsłonach

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo wybrać rodzaj etykiety foliowej samoprzylepnej, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki wybór rozwiązań, obejmujących różne rodzaje kolorowego druku, na foliach, papierach oraz materiałach specjalnych. Wszystkie zamówienia są realizowane zgodnie z nowoczesnymi standardami, z wielką dbałością o detale, estetykę oraz trwałość. Przygotowujemy także etykiety samoprzylepne z nadrukiem w dowolnym kolorze.

Wszystkie rolki mają określone parametry, takie jak:

A – długość,
B – szerokość,
C – bandę (stała wartość wynosi między 1,3 mm a 1,5 mm),
D – przerwę między poszczególnymi etykietami,
E – średnicę zewnętrzną rolki (podawana, gdy etykiety są przeznaczone do zadruku w urządzeniu zewnętrznym lub urządzeniu etykietującym),
F – średnicę wewnętrzną tulei (standardy: Ø 38, 40, 45, 50, 75 mm).

rolka etykiety samoprzylepnej

W naszych realizacjach wykorzystujemy różnego rodzaju kleje:

  • Akrylowe – najpowszechniej spotykane, charakteryzujące się wysoką przyczepnością.
  • Odlepne – po odklejeniu niepozostawiające śladu na powierzchni produktu.
  • Kauczukowe – wyróżniające się bardzo dobrą przyczepnością, wykorzystywane głównie na powierzchni produktów szorstkich lub chropowatych.
  • Kauczukowe (do głębokiego mrożenia) – podobnie jak standardowe kleje kauczukowe, wykorzystuje się je do powierzchni szorstkich i chropowatych. Wyróżnia je fakt, że mogą być aplikowane w temperaturze nie wyższej niż -50 stopni C.

Etykieta jest bardzo ważnym elementem produktu, który bardzo często odpowiada za zrobienie pierwszego wrażenia na kliencie. Właśnie dlatego warto zdecydować się na profesjonalnie wyprodukowane naklejki samoprzylepne. Nasza firma specjalizuje się w wydruku etykiet, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć klientom naklejki z najwyższej półki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.