etykiety promocyjne pei wei

Etykietą promocyjną możemy nazwać każdą etykietę, która swoim przekazem, hasłowo i graficznie, informuje o wartości dodanej do produktu, wspierając jego sprzedaż.

Naklejki promocyjne pełnią rolę marketingową. Mają wyróżnić produkt na półce i zwrócić uwagę konsumenta oraz podkreślić wyjątkową wartość promowanego towaru. Etykiety produktowe przekazują także najważniejsze informacje o danym towarze.

Zastosowanie specjalnych technik zdobniczych lub przykuwających wzrok papierów fluorescencyjnych dodatkowo przyciąga uwagę, działając prosprzedażowo. Na naszych etykietach możemy zastosować różnego rodzaju zdobienia, które zwiększają ich atrakcyjność. Przyczynia się to zainteresowania konsumentów, zwłaszcza gdy konkurencja w danej branży jest dość duża.

Oferujemy naklejki w różnych kolorach i rozmiarach spełanijących rolę promocyjną na każdym towarze. Uważamy, że jest to interesujące rozwiązanie dla firm, które planują wprowadzić akcję promocyjną, a nie chcą ponosić wysokich kosztów związanych ze zmianą całego opakowania. Metoda naklejania gotowej etykiety promocyjnej na partię towaru z pewnością okaże się rozwiązaniem tańszym i szybszym we wprowadzeniu.

Etykiety na rolce

Etykiety na rolce sprawdzają się doskonale przede wszystkim w sytuacji, gdy dana firma korzysta z powtarzalnych naklejek na dużą skalę. Mowa tu m.in. o etykietach informujących o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas transportu. Etykiety na roli są dostępne w różnych nakładach. Chętnie korzystają z nich przedsiębiorstwa produkcyjne, wytwarzające setki towarów każdego dnia.

Produkujemy również wszelkiego rodzaju etykiety samoprzylepne ostrzegawcze i informacyjne. Idealnie nadają się do znakowania przesyłek. Mogą również pełnić funkcję zabezpieczającą. W zależności od Państwa potrzeb etykiety możemy wykonać na roli lub w arkuszach.

Dopasujemy idealną metodę druku, która pozwoli Państwu na szybkie oklejenie partii towaru i znacznie ograniczy koszty zamówienia. Odpowiednia technika zależy przede wszystkim od nakładu danego produktu. Większe zamówienia realizujemy z wykorzystaniem metody fleksograficznej, a mniejsze – cyfrowej.