etykiety termotransferowe

Etykiety termotransferowe należą do grupy jednych z najbardziej popularnych rozwiązań znakowaniu towaru gdyż łączą w sobie nie tylko funkcję informacyjną ale również wizerunkowo-promocyjną.

Wykorzystanie naklejek termotransferowych podobnie jak termicznych sprowadza się do nanoszenia za pośrednictwem drukarki informacji (zmiennych danych) takich jak: nazwa produktu, skład, kod kreskowy etc.

W naszej ofercie znajdą Państwo etykiety oraz kalki termotransferowe dostosowane do wszystkich funkcjonujących na rynku firm i modeli urządzeń/drukarek.

Nasze produkty możemy wykonać na dowolnych materiałach: papierach, foliach PP, PE, metalizowanych oraz materiałach specjalnych w zależności od przeznaczenia i zastosowania a także dobrać do nich odpowiedni rodzaj kalki aby nadruk był trwały i czytelny.

Wśród etykiet termotransferowych wyróżniamy dwie grupy:

  1. Bez zadruku – najtańsza, najprostsza forma etykiety. Stosuje się je kiedy zależy na tym aby pełniły tylko i wyłącznie funkcję informacyjną (skład, kod itp.). Najczęściej wykorzystywana w logistyce lub jako dodatkowa obok etykiety kolorowej.
  2. Zadrukowane – pełnią rolę ozdobno-informacyjną. Mogą być zadrukowane wg dowolnej kolorystyki i pomysłu graficznego a na koniec uszlachetnione i zabezpieczone lakierem UV, po całości luz z wybraniem (okienkiem) aby moc nanieść datę za pośrednictwem popularnego stempla, datownika ręcznego.