piekło - obraz

Oferujemy wydruki na folii OWV, czyli One Way Vision, materiale, który ma specjalną, perforowaną powierzchnię, jednostronnie przepuszczającą światło. Bardzo dobrze sprawdza się w przypadku witryn, okien lub szyb samochodowych. Jego powierzchnia sprawia, że z zewnątrz widzimy nadruk reklamowy, a przebywając wewnątrz, mamy efekt lekko przyciemnionej szyby. Dzięki temu, że folia ma wiele niewielkich otworów, wpuszcza do wnętrza światło, dlatego nie powoduje dyskomfortu u osób przebywających w pomieszczeniu lub we wnętrzu pojazdu. Materiał sprawdza się w przypadku oklejania np. pojazdów komunikacji miejskiej, witryn sklepowych czy biurowców. Nasze folie bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko na powierzchni całej szyby. Mogą zakrywać jedynie część witryny, tworząc ciekawą kompozycję.

Folia OWV bardzo dobrze sprawdza się jako nośnik reklamy. Umieszczając na niej logo, zdjęcie oferowanych produktów czy dane kontaktowe firmy, można przemienić firmowe auto w mobilne narzędzie marketingowe lub wykorzystać witrynę sklepową do informowania przechodniów o asortymencie sklepu.

Drukowanie na foliach OWV

Nasza oferta obejmuje usługi drukowania na foliach OWV. Jesteśmy w stanie przygotować produkty o dowolnych rozmiarach. W przypadku większych arkuszy stosujemy specjalne zakładki, dzięki czemu możliwe jest ich estetyczne połączenie. Ma to ogromne znaczenie przede wszystkim w przypadku przeszkleń w wielopiętrowych budynkach. Duża, kolorowa reklama potrafi przyciągnąć wzrok przychodniów, zachęcając ich do skorzystania z oferty danego miejsca.

W przypadku folii OWV wykorzystujemy druk cyfrowy. Zazwyczaj tworzymy pojedyncze egzemplarze projektów, na zamówienie danego klienta. Jeśli chodzi o folię One Way Vision, wykorzystuje się specjalną technikę druku, dzięki której możliwe jest uzyskanie pożądanego wzoru bez zaciemniania widoku ze środka. Motywy nadrukowywane w ten sposób są najlepiej widoczne z dużych odległości. Przygotowanie takich wzorów wymaga jednak stworzenia odpowiedniego projektu. Przystosowujemy pliki przekazane nam przez klientów w taki sposób, by możliwe było uzyskanie efektownej i efektywnej reklamy na samochodzie, wiacie przystanku czy przeszkleniach w budynku.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.