telepizza

Jedną z naszych usług jest zadrukowywanie folii samoprzylepnych. Nasze realizacje charakteryzują się wysoką trwałością kolorów, dlatego reklama bardzo długo prezentuje się doskonale. Dzięki możliwości zadrukowywania folii samoprzylepnych można wyeksponować swoje produkty lub logo marki, a tym samym zapewnić sobie rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów.

Nasze folie samoprzylepne doskonale nadają się zarówno do ekspozycji wewnętrznych, jak i zewnętrznych np. oklejania samochodów, witryn, czy stoisk reklamowych. Dzięki swoim właściwościom folie charakteryzują się wysoką odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne np. śnieg czy deszcz.

Folie samoprzylepne z nadrukiem

Folie samoprzylepne zazwyczaj pełnią funkcję reklamową, dlatego pokrywa się je nadrukiem. Obecnie stosuje się technologie, które pozwalają na uzyskanie wyrazistych, czytelnych motywów w dowolnych kolorach. W ten sposób reklamuje się produkty i usługi. Folie samoprzylepne mogą być też sposobem na odmienienie wyglądu danego pojazdu. Pojawiają się często na przystankach i witrynach sklepowych. Produkujemy takie arkusze w dowolnych wymiarach. W przypadku bardzo dużych projektów dzielimy je na części. Realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia, by sprostać wymaganiom naszych klientów. Przygotowujemy też niewielkie etykiety foliowe naklejane m.in. na opakowania produktów.

Stosowanie folii samoprzylepnych oferuje wiele możliwości, jeśli chodzi o reklamę, i pozwala nadać wielu powierzchniom znaczenia marketingowego. Konkretny rodzaj folii jest dobierany do kształtu powierzchni, na której ma się znaleźć, oraz czasu ekspozycji. Oferujemy szeroki wybór materiałów, dzięki czemu możemy zaproponować taki, który najlepiej sprawdzi się w danej sytuacji.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Wyliczamy dokładną cenę naszych produktów w oparciu o przedstawione nam informacje o zamówieniu i projekt.