system Roll-UP

Doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju konferencji, spotkań z klientami, eventów oraz tragów. Systemy Roll-UP mogą eksponować logo firmy lub wybrane towary. W ten sposób można zwrócić uwagę klientów i sprawić, że marka zostanie przez nich zapamiętana. Ich estetyczny wygląd sprawia, że bardzo szybko można zmienić praktycznie dowolne miejsce, w przestrzeń przygotowaną do przeprowadzenia profesjonalnej prezentacji.

Ich zaletą jest również fakt, że są tanie, a przy tym niezwykle funkcjonalne. Ze względu na to, że cała grafika może zostać zwinięta i schowana wewnątrz kasety, która pełni funkcję podstawy, ich transport jest bardzo wygodny. Całości dopełnia fakt, że ich konstrukcja jest bardzo łatwa w obsłudze, co znacznie ułatwia ich szybkie rozstawianie.

Dzięki swoim zaletom, systemy Roll-UP stały się już niezbędnym elementem wyposażenia praktycznie każdego punktu obsługi lub stoiska reklamowe na większości wydarzeń. Jeśli chcesz, by Twoja firma zaprezentowała się od jak najlepszej strony, wybierz sprawdzone rozwiązania, jakimi są Roll-UP’y.

Drukowanie Roll-UP’ów

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym drukowaniem Roll-UP’ów. Do stworzenia takich elementów reklamowych konieczne jest zastosowanie specjalnych, dużych drukarek. Niekiedy gotowe wyroby muszą znaleźć się w miejscach, gdzie są narażone na działanie wilgoci i bezpośrednio padających promieni słonecznych. Z tego powodu często nanosimy nadruki zgodne z projektem przedstawionym przez klienta na materiały wodoodporne. Roll-UP’y często są bowiem stosowane nawet przez kilka lat, zwłaszcza jeśli chodzi o produkty stanowiące dekorację stanowisk na targach i innych ważnych wydarzeniach. Jakość ich wykonania ma ogromne znaczenie. Staramy się, by gotowe Roll-UP’y były trwałe, wyraźne i efektowne.

Do produkcji Roll-UP’ów wykorzystujemy druk fleksograficzny lub cyfrowy. Obecnie istnieją technologie, które pozwalają na uzyskanie kolorowych nadruków, we wszystkich możliwych odcieniach. Na takich elementach reklamowych możliwe jest umieszczenie zarówno grafik wektorowych, jak i zdjęć. Pomagamy klientom w dobraniu odpowiedniego formatu projektu, niezbędnego do nadrukowania motywu.