urządzenie do zadruku

W skład oferty naszej firmy wchodzą wszystkie urządzenia niezbędne do tworzenia i aplikowania etykiet. Wśród nich pojawiają się przede wszystkim drukarki, a także akcesoria ułatwiające naklejanie tworzonych przez nas naklejek. Takie produkty znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w dużych zakładach przemysłowych i miejscach, w których samodzielnie nanosi się nadruki na białe etykiety.

Doradzamy

Czerpiąc z doświadczenia wielu lat pracy na rynku opakowaniowym, wiemy, iż każdy produkt trafiający na rynek wymaga łatwej i sprawnej personalizacji. Proces identyfikacji wymaga lokowania na produkcie zmiennych danych takich jak: nazwa produktu, skład, kod kreskowy, data przydatności etc. w miejscu pakowania lub sprzedaży.

Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są urządzenia do zadruku termicznego oraz termotransferowego oraz grupa urządzeń wspomagających:

Instalujemy

Konsultanci naszej firmy doradzą Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb.

Zapewnimy naszym Klientom instalację, szkolenie oraz pełne wsparcie techniczne i serwisowe.

Serwisujemy

W ramach naszego serwisu oferujemy:
– naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
– wymianę części,
– przeglądy,
– umowy serwisowe,
– urządzenia zastępcze.

Dysponujemy wiedzą, umiejętnościami, a także uprawnieniami pozwalającymi na serwisowanie oferowanych przez nas urządzeń. Wymieniamy uszkodzone części, zastępując je nowymi elementami wysokiej jakości. Do usterek dochodzi m.in. w przypadku intensywnie eksploatowanych urządzeń, wykorzystywanych na dużą skalę m.in. do drukowania unikatowych etykiet. Naszym klientom dostarczamy bowiem nie tylko gotowe naklejki, lecz także wyroby w wersji białej, na których następnie można umieścić dowolne napisy. Zaopatrujemy m.in. magazyny, w których takie etykiety służą do ewidencjonowania towarów i lepszego zachowania porządku.

Zapraszamy do współpracy.