O firmie

Firma Label&Media Expert jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży poligraficznej. W jednym miejscu łączy usługi i ofertę jaką zapewnić może drukarnia fleksograficzna oraz producent etykiet.

Nie mamy 20 letniej historii i korzeni sięgających Gutenberga, za to mamy niezawodny zespół, którego doświadczenie zbierane przez lata pracy i zsumowane daje ponad 200lat obecności na rynku…i te 200lat inwestujemy w rozwój Naszej firmy.

Konkurencyjność…

Label&Media Expert oferuje najwyższą jakość świadczeń jako producent etykiet i zarazem drukarnia fleksograficzna dzięki połączeniu doświadczenia z kapitałem ludzkim. Przekłada się to na bardzo dobrą znajomość rynku, a co za tym idzie także jego trendów i oczekiwań Klientów, którzy mogą zawsze liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Bogate doświadczenie poligraficzne, fachowa wiedza, znajomość rynku i trendów branży opakowaniowej, najwyższa jakość materiałów oraz niskie ceny to racjonalne argumenty świadczące za tym dlaczego najlepsi chcą współpracować z nami.

Terminy realizacji…

Jako doświadczony producent etykiet oraz drukarnia fleksograficzna, a także mając świadomość faktu, iż 90% naszych klientów prowadzi firmy o charakterze produkcyjnym (np. zakłady mięsne, piekarnie, firmy kosmetyczne, przetwórstwo) jesteśmy bardzo elastyczni pod względem czasu produkcji. Ponadto zabezpieczamy naszych partnerów kilkunastoprocentowym stokiem magazynowym tak, abyśmy mogli zareagować w sytuacjach nagłych.

Szybsze nowocześniejsze maszyny = tańsze produkty…

Będąc producentem etykiet bezustannie pracujemy nad rozwojem naszego zaplecza produkcyjnego, a co za tym idzie nad jakością i konkurencyjnością cenową.

Dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem możliwości. Jako drukarnia fleksograficzna dajemy możliwość wyboru – od prostych druków CMYK’owych po wysokoprzetworzone etykiety lub opakowania dla najbardziej wymagających klientów np. z branży kosmetycznych.

Wykorzystujemy materiały najlepszych certyfikowanych producentów AVERY, UPM RAFLATAC, RITRAMA.