Specyfikacja

W dziale specyfikacje można uzyskać informacje dotyczące stosowanych przez nas technik i wykorzystywanych materiałów. Opisane jest w nim wykorzystywane oprogramowanie, proces przygotowania do druku, a także dostępne rodzaje folii oraz papierów. Dzięki temu, można lepiej zapoznać się z naszymi usługami i niezbędnymi wytycznymi np. wobec przesyłanych plików, a w efekcie, lepiej zaplanować zamówienie.

W naszej pracy wykorzystujemy oprogramowanie BarTender, dzięki któremu można zaprojektować etykiety, kody kreskowe i tagi RFID. Ogromna liczba jego funkcji sprawia, że mamy możliwość stworzenia etykiet dokładnie pasujących do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Przy okazji wielu realizacji niezbędne jest przesłanie nam plików graficznych w formie offsetowej lub flekso. W kategorii „Przygotowanie do druku” można zapoznać się z zasadami dotyczącymi ich przesyłania. Podane jest w nim, jakie formaty akceptujemy oraz wiele innych informacji, które usprawnią realizację zamówienia.

Kategorie specyfikacja folii oraz papierów, opisują naszą ofertę i prezentują parametry poszczególnych, wykorzystywanych materiałów. Zapoznanie się z nimi, z pewnością ułatwi dokonanie wyboru odnośnie preferowanych materiałów.