Nowoczesna i elastyczna

Label & Media Expert

Jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w branży poligraficznej. W jednym miejscu łączy usługi i ofertę jaką zapewnić może drukarnia fleksograficzna oraz producent etykiet.

Nie mamy 20 letniej historii i korzeni sięgających Gutenberga, za to mamy niezawodny zespół, którego doświadczenie zbierane przez lata pracy i zsumowane daje ponad 200 lat obecności na rynku… i te 200 lat inwestujemy w rozwój Naszej firmy.

produkcja etykiet

najwyższa jakość materiałów oraz niskie ceny

Konkurencyjność

Label & Media Expert oferuje najwyższą jakość świadczeń jako producent etykiet i zarazem drukarnia fleksograficzna dzięki połączeniu doświadczenia z kapitałem ludzkim. Przekłada się to na bardzo dobrą znajomość rynku, a co za tym idzie także jego trendów i oczekiwań Klientów, którzy mogą zawsze liczyć na nasze indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Bogate doświadczenie poligraficzne, fachowa wiedza, znajomość rynku i trendów branży opakowaniowej, najwyższa jakość materiałów oraz niskie ceny to racjonalne argumenty świadczące za tym dlaczego najlepsi chcą współpracować z nami.

elastyczność czasu produkcji

Terminy realizacji

Jako doświadczony producent etykiet oraz drukarnia fleksograficzna, a także mając świadomość faktu, iż 90% naszych klientów prowadzi firmy o charakterze produkcyjnym (np. zakłady mięsne, piekarnie, firmy kosmetyczne, przetwórstwo) jesteśmy bardzo elastyczni pod względem czasu produkcji. Ponadto zabezpieczamy naszych partnerów kilkunastoprocentowym stokiem magazynowym tak, abyśmy mogli zareagować w sytuacjach nagłych.

nowoczesne zaplecze produkcyjne

Szybkie nowoczesne maszyny = tańsze produkty

Będąc producentem etykiet bezustannie pracujemy nad rozwojem naszego zaplecza produkcyjnego, a co za tym idzie nad jakością i konkurencyjnością cenową.

Dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem możliwości. Jako drukarnia fleksograficzna dajemy możliwość wyboru – od prostych druków CMYK’owych po wysokoprzetworzone etykiety lub opakowania dla najbardziej wymagających klientów np. z branży kosmetycznych.

Wykorzystujemy materiały najlepszych certyfikowanych producentów AVERY, UPM RAFLATAC, RITRAMA.