ręczne aplikatory do etykiet

Aplikatory etykiet, zwane też dyspenserami, stosujemy do nanoszenia na towar etykiet samoprzylepnych nawiniętych na rolkę. Pozwalają one na znaczne przyspieszenie procesu oklejania, co ma ogromne znaczenie w przypadku większych nakładów produktów. Aplikatory ręczne oszczędzają czas i środki. Dzięki nim nie trzeba martwić się samoistnym rozwijaniem się etykiet na roli co powodowałoby bałagan i marnowanie materiału.

Aplikatory TOWA wyposażone w mechaniczny, precyzyjny czujnik przerw między etykietami, który doskonale radzi sobie z rozpoznawaniem długości etykiety i gwarantuje dużą dokładność etykietowania. Aplikacja etykiety następuje półautomatycznie.

Aplikatory idealne dla przemysłu

Naklejanie pojedynczych naklejek zwykle nie jest problematyczne i nie wymaga stosowania specjalnych aplikatorów. Inaczej jest jednak w sytuacji, gdy dana firma produkuje lub wysyła setki egzemplarzy tego samego modelu jednego dnia. Każdy z nich wymaga odpowiedniego oznakowania. Mowa tu m.in. na aplikacji naklejek informujących o pochodzeniu, numerze katalogowym czy dodatkowych środkach ostrożności

Konsultanci naszej firmy doradzą Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb. Bierzemy pod uwagę m.in. wielkość roli z etykietami, które umieszcza się w aplikatorach, a także ich grubość. Stawiamy na wysokiej jakości urządzenia, które z powodzeniem przetrwają wiele miesięcy codziennego użytkowania.

Zapewnimy naszym Klientom instalację, szkolenie oraz pełne wsparcie techniczne oraz serwisowe. Zapraszamy do kontaktu.

Nazwa aplikatora Szerokość etykiety Długość etykiety Max średnica rolki
TOWA AP65-30 20–30 mm 20–60 mm 100 mm
TOWA AP65-60 25–60 mm 20–60 mm 100 mm
TOWA AP65-100 55–100 mm 20–60 mm 100 mm