steki

Branża mięsna stawia przed etykietami bardzo wiele wymagających zadań do spełnienia. Trudne warunki aplikacji oraz przechowywania produktów są egzaminem, którego wielu producentów nie jest w stanie zdać choćby na ocenę dostateczną… z nami jest inaczej.

Nasza drukarnia w tym, jak i we wszystkich innych przypadkach, do produkcji etykiet stosuje wyłącznie najlepsze, certyfikowane materiały od sprawdzonych dostawców oraz niskomigracyjne farby zapewniające bezpieczeństwo w przypadku kontaktu naklejki z produktem spożywczym. Znaczenie ma zastosowanie odpowiednich tuszów, które nie powodują zagrożenia w razie bezpośredniej styczności z żywnością. Etykiety produkowane przez naszą firmę są bowiem wykorzystywane zarówno w przypadku przetworów mięsnych, jak i produktów surowych. Tworzy się je w taki sposób, by nie ścierały się pod wpływem wody – w lodówkach i zamrażarkach często dochodzi bowiem do skraplania się wilgoci, co mogłoby uszkodzić etykietę.

Etykiety pełniące role informacyjne

  • Naklejki termiczne białe.
  • Etykiety termiczne wielobarwne.
  • Naklejki termo transferowe białe.
  • Naklejki termo transferowe wielobarwne.
  • Banderole na kiełbasy, wędliny, szynki, kabanosy.
  • Owijki samoprzylepne i bezklejowe.
  • Naklejki na kontenery magazynowe.

Naklejki „hybrydowe” – informacja, wizerunek, promocja

Oferujemy etykiety ozdobne na papierach, foliach PP, PE, materiałach metalizowanych z kombinacjami klejów dostosowanych do indywidualnych cech podłoża oraz warunków aplikacji i przechowywania. Tworzymy etykiety produktowe dla wielu branż. Przygotowujemy je na indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę typ przedmiotu, na którym mają się znaleźć, wielkość i projekt graficzny. Etykiety mają bowiem za zadanie nie tylko informować o cechach produktu, lecz także przyciągać uwagę potencjalnych konsumentów.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane stworzeniem wytrzymałych etykiet dla branży mięsnej. Przygotowujemy wycenę w oparciu o przedstawiony nam projekt i wielkość zamówienia.