rolki etykiet bez nadruku

Ważną częścią oferty naszej drukarni jest produkcja białych (niezadrukowanych lub wstępnie zadrukowanych) etykiet samoprzylepnych wykorzystywanych w drukarkach etykiet i wagach.

Etykiety białe, etykiety bez zadruku, etykiety „ślepe” bo tak są nazywane w żargonie branżowym J  produkujemy na różnorodnych surowcach (papiery, folie, materiały specjalne) dopasowując parametry rolki lub arkusza do indywidualnych wytycznych każdego zamówienia. Nasze etykiety są kompatybilne ze wszystkimi funkcjonującymi na rynku Polskim, Europejskim czy światowym urządzeniami do zadruku etykiet.

Jeśli nie wiesz jak złożyć zamówienie wystarczy podać nazwę i model Twojego urządzenia a my wyprodukujemy  odpowiednie dla niego etykiety.

W bazie posiadamy ponad 4000 gotowych wykrojników z których możesz skorzystać nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Dzięki nowej inwestycji w park maszynowy możemy  również wykonać małe nakłady wg. dowolnego rozmiaru i kształtu. Nie ma już potrzeby zamawiania nowego lub  angażowania posiadanego w bazie wykrojnika. Jesteśmy w stanie reagować na najpilniejsze zlecenia od reki . Nakłady małe i średnie ( do nawet kilkuset sztuk do kilku tysięcy) z dnia na dzień.

Najczęściej wybieranymi etykietami bez zadruku są te wykonane na standardowych materiałach – termicznych lub termotransferowych.

Etykiety termiczne

Druk bez kalki, druk bezpośredni –  wykonane z termoczułego papieru wykorzystywane są głównie w branżach: spożywczej, logistycznej, magazynowej.

Zadruk odbywa się pod wpływem wydzielanego przez głowicę ciepła. W wyniku zachodzącej reakcji chemicznej powstaje nadruk(w kolorze czarnym).

Oferowane przez nas etykiety termiczne łączą w sobie funkcję informacyjną i wizerunkową. Mogą być stosowane w najprostszej formie bez zadruku lub zadrukowane wg dowolnej kolorystyki i pomysłu graficznego a na koniec uszlachetnione i zabezpieczone lakierem UV, po całości lub z wybraniem (okienkiem) aby móc nanieść datę za pośrednictwem popularnego stempla, datownika ręcznego.

Etykiety termotransferowe

Druk za pośrednictwem kalki TTR – są najpowszechniej stosowanymi etykietami na rynku. Zadruk wykonywany jest przy pomocy taśmy termotransferowej.

Etykiety termotransferowe możemy wykonać na dowolnych materiałach: papierach, foliach PP, PE, materiałach metalizowanych oraz materiałach specjalnych w zależności od przeznaczenia i zastosowania. Mogą być stosowane w najprostszej formie bez zadruku lub zadrukowane wg dowolnej kolorystyki. Pomożemy również dobrać do Państwa etykiet odpowiedni rodzaj kalki aby nadruk był trwały i czytelny.