e-commerce logistic customer care

Folia kasetonowa przepuszcza światło, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się przy podświetleniach. Doskonale prezentuje się na powierzchniach szklanych lub z plexiglasu. Ze względu na to, że zadrukowywane mogą być folie o znacznej powierzchni, materiał jest wykorzystywany także do oklejania kasetonów o dużych rozmiarach.

Jest powszechnie stosowana w branży reklamowej. Wykorzystuje się ją głównie do oklejania powierzchni podświetlanych, które sprawiają, że nadrukowane obrazy są bardzo dobrze widoczne nawet po zmroku. Folia kasetonowa jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, dlatego może być wykorzystywana nie tylko we wnętrzach, ale także na zewnątrz. Z tego względu stosuje się ją przy produkcji wszelkiego rodzaju szyldów reklamowych zawieszanych nad sklepami, restauracjami, barami, czy punktami usługowymi.

Folia kasetowa ma formę naklejki, która jest wykonana przy pomocy druku solventowego. Oklejone przy jej pomocy kasetony stanowią narzędzie reklamowe pozwalające zwrócić uwagę przechodniów, a tym samym pozyskać nowych klientów.